Під час ремонту доріг у Києві "загубилося" півмільйона гривень: під підозрою посадовець комунального підприємства

Під час ремонту доріг у Києві "загубилося" півмільйона гривень: під підозрою посадовець комунального підприємства

Під час ремонту доріг у Києві "загубилося" півмільйона гривень
Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

У Києві повідомили про підозру у службовій недбалості головному інженеру КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів Святошинського району". На замовлення приватного підприємства столичні комунальники відремонтували дорогу, але грошей за роботу так і не отримали.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

За даними слідства, посадовець ухвалив рішення про виконання робіт з ремонту асфальтового покриття на замовлення приватного підприємства на суму понад 500 тис. грн.

"Проте, внаслідок неналежної організації договірної та, надалі, претензійної роботи, виконання вказаних робіт залишилося неоплаченим", — інформують столичні прокурори.

Справу розслідують за ч. 2 ст. 367 Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідкиКК України. Посадовцю загрожує до 5 років в'язниці.

Що відомо про викриття зловживань під час ремонту автошляхів у Києві

Розкрадання на ремонті доріг у Києві у Солом'янському районі: посадовці збагатилися на майже 5 млн грн, підозрюють у прокуратурі.

Збитки майже на 2 млн грн: заступника директора "Київавтодору" підозрюють у службовій недбалості. Правоохоронці перевіряють витрату бюджетних коштів при закупівлі дорожнього обладнання.

На початок