У Тернополі волонтери зібрали колекцію прапорів, надісланих бійцями

У Тернополі волонтери зібрали колекцію прапорів, надісланих бійцями

Тернопільські волонтери
Волонтерський центр. Фото: Суспільне Тернопіль

Колекцію прапорів, надісланих військовими, зібрали у волонтерському центрі в Тернополі. Стяги передали бійці підрозділів, яким центр надавав допомогу. Про це Суспільному розповів волонтер Володимир Мосейко.

За його словами, тут 15 прапорів.

Володимир Мосейко
Володимир Мосейко показує прапор 28 бригади. Фото: Суспільне Тернопіль

Один із них передали бійці 28 бригади. Каже, з цим підрозділом співпрацюють із 2015 року.

"Дуже особистий. Комбрига Гуляєва знав особисто. Він загинув у Миколаєві. Окупанти 6 ракет по 6 мільйонів витратили, щоб його знищити. Але в цьому підрозділі продовжують служити мої друзі, побратими. Навіть наш отаман, волонтер з Городка Хмельницької області продовжує там служити. І ми підтримуємо з ним, і з цією бригадою дуже тісні стосунки. Ну, за одну допомогу не дається прапор. Тобто за багаторічну нашу допомогу, яку ми надаємо нашим військовим, то вже за заслуги даються прапори. Тут є і з 44 бригади, 45 бригада, 95-та, 81-ша штурмова, 92, 74 бригада. Багато бригад, які зараз захищають нашу країну на бойових позиціях".

Український прапор
Прапори у волонтерському центрі. Фото: Суспільне Тернопіль

Є тут стяг, знятий з підбитого українського танка. Каже, з ним ходив у бій боєць із позивним "Музикант".

"Цей прапор знятий з підбитого танка. Це "Фугас" нам передав, друг "Музиканта", який за два тижні до того, підписав нам слова подяки за допомогу. А через два тижні його вже не стало. Для нас цей прапор дуже дорогий, як символ незламності українського народу, українських людей. І от людини нема, але пам’ять про нього, я думаю буде жити".

Волонтерський центр
Колекція прапорів у волонтерському центрі. Фото: Суспільне Тернопіль

Володимир Мосейко каже, підписані бійцями стяги надихають його працювати ще більше. У майбутньому волонтери планують створити музей прапорів.

Читайте також

На початок