Прокуратура повернула київській громаді приміщення вартістю понад 11 млн гривень

Прокуратура повернула київській громаді приміщення вартістю понад 11 млн гривень

Прокуратура повернула київській громаді приміщення вартістю понад 11 млн гривень
Київській громаді повернули приміщення на Харківському шосе. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Київська міська прокуратура відстояла в апеляційному суді право територіальної громади Києва на нежитлове приміщення площею 212 кв. метрів. Вартість будівлі, яка розміщена на Харківському шосе, становить понад 11 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що у 2017 році Дніпровська окружна прокуратура Києва виявила незаконне відчуження майна з комунальної власності на Харківському шосе на підставі підроблених документів. Правоохоронці звернулася з позовом до суду про повернення будівлі місту.

"Справа розглядалась судами неодноразово. Постановою Київського апеляційного суду позов прокурора задоволено в повному обсязі та вказане приміщення витребувано на користь територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради",— йдеться у повідомленні.

Правоохоронці поінформували, що наразі рішення суду набрало законної сили.

Що відомо про повернення земельних ділянок та будівель у власність громади Києва

Територіальній громаді Києва повернули незаконно відчужену адміністративну будівлю вартістю понад 159 млн гривень. Приміщення знаходиться на проспекті Павла Тичини.

Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Київради, на підставі якого товариство набуло в оренду земельну ділянку вартістю 24 млн гривень без проведення земельних торгів.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Прокуратура у судовому порядку повернула столичній громаді земельну ділянку у Дарницькому районі вартістю понад 208 млн гривень. Одна з приватних фірм отримала землю в оренду площею понад 4 га на вул. Ревуцького. Планували побудувати багаторівневий паркінг, але використовували ділянку як платну автостоянку.

На початок