Рух дорогами Хмельницького зупинився через затори. В чому причина

Рух дорогами Хмельницького зупинився через затори. В чому причина

Рух дорогами Хмельницького зупинився через затори. В чому причина
Фото: Суспільне Хмельницький

З початку вересня у Хмельницькому частіше фіксують автомобільні затори, розповів Суспільному Хмельницький керівник підприємства з експлуатації доріг Віталій Засоренко. Наскільки можливо змінити у місті ситуацію, яка загострюється восени з року в рік — читайте у матеріалі.

Вранці 6 вересня на Проспекті Миру в Хмельницькому утворився затор із десятків машин. З початком навчального року пов’язує часті затори в місті таксист із тридцятирічним стажем Олег.

"З 1 вересня діти пішли в школу, багато замовлень таксі. Батьки везуть дітей у дитячі садки, школи. Машин на дорогах міста значно побільшало", — сказав таксист Олег.

9:00, затор по Проспекту Миру, 6 вересня 2023, Хмельницький
9:00, затор по Проспекту Миру, 6 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

З 1 вересня навантаження на автошляхи міста дійсно збільшується, розповів Віталій Засоренко: "Світлофори, як працювали, так і працюють у тому самому режимі. Деякі світлофорні об’єкти ми аналізуємо, вдосконалюємо їх роботу, змінюємо графік пропуску транспорту".

Затор поблизу Хмельницькгазу, 6 вересня 2023, Хмельницький
Затор поблизу Хмельницькгазу, 6 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Зміна в роботі світлофорів покращить ситуацію на дорогах, говорить водій Євген: "Зі світлофорами проблема, треба розв'язати це питання. Дослідити, чому такі затримки на світлофорах. Я виїжджаю на пряму, за місто. Основний затор біля Хмельницькгазу, тому треба це питання дослідити, і виставити по-іншому час світлофорів".

Автівки стоять на світлофорі, 6 вересня 2023, Хмельницький
Автівки стоять на світлофорі, 6 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Аби не стояти в заторах Віталій Засоренко радить власникам автомобілів утриматися від виїзду без нагальної потреби. Не виключає запозичення досвіду Азійських країн, якщо в місті виросте кількість населення.

"У великих містах уже застосовується практика виїзду транспортних засобів з парними й непарними номерами по певних днях. Можливо, і в нас колись таке буде застосоване", — каже Віталій Засоренко.

Затор по вулиці Степана Бандери, 6 вересня 2023, Хмельницький
Затор по вулиці Степана Бандери, 6 вересня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Наразі ж, говорить Віталій Засоренко, після моніторингу дорожньої ситуації в місті, за потреби вкотре скорегують роботу світлофорів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок