Правоохоронці прийшли з обшуками у "Київтеплоенерго". У чому причина

Правоохоронці прийшли з обшуками у "Київтеплоенерго". У чому причина

У "Київтеплоенерго" відбуваються обшуки
Фото: УНІАН

У Києві 6 вересня у приміщеннях комунального підприємства "Київтеплоенерго" вдруге цього року відбуваються обшуки. Підставою цього, як у лютому 2023 року, стали висновки ревізії Державної аудиторської служби України.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація з посиланням на "Київтеплоенерго".

"КП "Київтеплоенерго" не перешкоджає обшукам, добровільно надає запитувану інформацію та документи", — йдеться у повідомленні.

Водночас у КМДА зазначають, що на початку року підприємство подало до суду на Держаудитслужбу. Тоді у "Київтеплоенерго" нарікали на порушення під час проведення аудиту та необґрунтованість висновків.

Відповідне провадження розпочали у Київському окружному адміністративному суді, інформують у КМДА.

"Комунальне підприємство вважає висновки аудиторів необґрунтованими, бо в їхній основі – не аналіз документації чи фактичної роботи, а суб’єктивні документально не підтверджені оцінки, взяті переважно з медіаджерел", — пояснили держадміністрації.

Крім того, посадовці заявляють, що Держаудитслужба позбавила КП "Київтеплоенерго" можливості надати фахові пояснення та коментарі, чим порушила порядок проведення державного фінансового контролю.

Тим часом посадовців підприємства запідозрили у корупції. 31 серпня столичні правоохоронці повідомили про підозру директору департаменту КП "Київтеплоенерго" та директору приватного підприємства за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час здійснення закупівлі насосів.

23 лютого 2023 року, представники Бюро економічної безпеки Київщини теж приходили з обшуками в головний офіс комунального підприємства. Підставою стало частково задовільнене судом клопотання детективів.

На початок