Вінничани здобули "золото" на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

Вінничани здобули "золото" на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

Вінничани здобули "золото" на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації
Українка змагається за першість на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації. Фото: Вінницька міськрада

Вінничани привезли 12 медалей з чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації, який проходив з 27 серпня по 2 вересня у чеському місті Ліберець. Участь у турнірі взяли понад 350 спортсменів.

Це збірні команди 28 країн світу. Зокрема, й України, до складу якої увійшли 4 спортсмен з Вінниччини. Їм вдалося здобути 4 золоті, 1 срібну та 7 бронзових медалей, повідомляють у Вінницькій міській раді.

"Місто Ліберець розташоване на півночі Чехії в гірській місцевості. Тож організатори спланували бігові траси в навколишніх лісах, які вирізняються від українських складним рельєфом, гірськими струмками, заболоченими ділянками, поваленими деревами та безліччю кам’яних валунів.

Погодні умови також додали різноманіття в змагальний процес, оскільки майже впродовж всього чемпіонату йшов дощ і температура повітря вдень трималася на рівні 13-15 градусів. Попри це, спортсмени проявили характер, витримку та високий клас підготовки. В загальнокомандному медальному заліку збірна команда України посіла 2 місце", – розповів заслужений тренер України Сергій Зеленський.

Чотири золоті, одну срібну та сім бронзових медалей здобули вінничани на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації
Фото: Вінницька міськрада

Серед елітної чоловічої групи, триразовим чемпіоном світу став Заслужений майстер спорту України Олександр Марчук (Ч21). Одну золоту нагороду серед ветеранів здобув наставник – майстер спорту України міжнародного класу Сергій Зеленський, в активі якого 4 бронзові нагороди. Майстер спорту України Аліна Солоненко (Ж19) серед юніорок виборола 1 срібну та 3 бронзові медалі.

"Українську команду на чемпіонаті щиро вітала і підтримувала вся міжнародна радіоспільнота. Тож ці перемоги й медалі наша команда присвячує саме українським захисникам. Слава Україні та її Збройним Силам!" – додає Сергій Зеленський.

На початок