В Одесі замість трамваїв №5, №17 та №28 тимчасово працюватимуть два автобуси

В Одесі замість трамваїв №5, №17 та №28 тимчасово працюватимуть два автобуси

В Одесі замість трамваїв №5, №17 та №28 тимчасово працюватимуть два автобуси
Автобус. Фото ілюстративне: Gettyimages

В Одесі через ремонтні роботи з 6 вересня тимчасово перестануть курсувати трамваї №5, №17, №28, замість них з'являться два автобусних маршрути.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Автобусний маршрут №18т "Куликове поле - 13-а ст. Великого Фонтану" їздитиме за маршрутом:

  • у напрямку руху до 13-ї ст. В. Фонтану — від Куликового поля по вул. Канатній на просп. Гагаріна, Фонтанську дорогу, вул. Гаршина, вул. Дачну, Дачний пров., 13-у ст. В. Фонтану (кінцева зупинка);
  • у напрямку руху до Куликова поля — від 13-ї ст. В. Фонтану по Фонтанській дорозі на вул. Ляпідевського, Ванний пров., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка, Пироговський пров., вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бул., вул. Канатну, Куликового поля (кінцева зупинка).

Автобусний маршрут № 5т "Аркадія — Залізничний вокзал" їздитиме за маршрутом:

  • у напрямку руху до залізничного вокзалу — від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, вул. Академічну, Французький бульвар, вул. Леонтовича, вул. Пантелеймонівську, Привокзальну площу "Залізничний вокзал" (кінцева зупинка);
  • у напрямку руху до Аркадії — від Привокзальної площі «Залізничний вокзал» по вул. Пушкінській на вул. Мала Арнаутська, вул. Леонтовича, Французький бульвар, вул. Академічну, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Роботу автобусів організують з перевезенням усіх пільгових категорій пасажирів, передбачених законодавством України.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок