Марта Костюк: "Мені здавалося, що я вже ніколи не гратиму в теніс"

Марта Костюк: "Мені здавалося, що я вже ніколи не гратиму в теніс"

Ексклюзивно
Марта Костюк: "Мені здавалося, що я вже ніколи не гратиму в теніс" Jimmie48 Photography WTA

Тенісистка Марта Костюк розповіла Суспільному про переломні моменти в кар’єрі. Марта зізналася, що два роки тому пережила багато негативного досвіду.

Чемпіонка турнірів Australian Open-2017 (в одиночному розряді) та US Open-2017 (у парному розряді) серед юніорів Марта Костюк стала гостею нового випуску рубрики PRESS START ютуб-каналу Суспільне Спорт. 18-річна тенісистка пригадала важкий період життя та критику, яка могла довести до сліз.

“Коли я виграла турнір в Каїрі в лютому цього року, нарешті почало трішки налагоджуватися моє життя. Тобто я обираю правильних людей в своє оточення, я не тримаю біля себе тих, хто для мене токсичний, непотрібний, навчилася відпускати минуле.

Дуже багато досвіду отримала за два роки, і 80 % цього досвіду дуже болісні. Мені здавалося, що я більше ніколи не гратиму в теніс, ніколи добре не гратиму в теніс.

Моя самооцінка… її просто не було. Я себе не любила, не сприймала, в мене були істерики. Мені дуже допомагала мама, й були інші люди... Але не можу сказати, що конкретно мама чи психолог мене врятували. Велика частина й маминої роботи, і моєї".

Також Марта розповіла, як реагує на повідомлення від хейтерів у соцмережах.

“Була ситуація, коли мені тільки виповнилося 14 років, я поїхала на змагання в Україні й отримала таке повідомлення, після якого дуже сильно й довго плакала.

А так мені пишуть різне. Писали, що мене поб’ють, як буду в Києві. Людина просто поставила на мене, і я програла.

Пишуть жорстокі речі. Що мама помре від всіх хвороб, що я всі ноги собі зламаю. Я одразу блокую, якщо щось дуже погане говорять”.

Насамкінець спортсменка уявила, що пише лист в минуле і звернулася до себе 5 років тому.

“Я б написала: люби себе і вчись ставити кордони. Все.”.

Читайте також: Тенісистка Леся Цуренко: "Хочеться більше уваги до тенісу з боку медіа".

Читайте також: Шпажистка Олена Кривицька: "У дитинстві різала все"

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс