На Київщині лунатимуть вибухи. Де саме

На Київщині лунатимуть вибухи. Де саме

На Київщині лунатимуть вибухи. Де саме
Кар'єр. Фото (ілюстративне): Getty Images

На Київщині у Білоцерківському районі завтра, 6 вересня, проводитимуться вибухові роботи на території Ольшаницького родовища гранітів.

Про це повідомляє у Telegram Білоцерківська районна військова адміністрація.

Зазначається, що роботи заплановані на сьогодні, перенесли на завтра у зв'язку з певними ускладненнями, пов'язаними з технологічними процесами. Жителі регіону та прилеглих територій можуть чути звуки вибухів.

"Просимо проявляти спокій та виваженість",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про планові вибухи на Київщині

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну працівники ДСНС працюють в області над знищенням небезпечних вибухових предметів, які залишили російські військові після окупації. Також регулярно проводяться навчання саперів та планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 22 серпня сапери знищували вибухонебезпечні предмети у Броварському районі, а 24 серпня — у Вишгородському.

Станом на середину червня 2023 року у Київській області піротехнічні служби знешкодили майже 210 тисяч вибухонебезпечних предметів. Нині визначені понад 17 тисяч гектарів території, де ще необхідна ліквідація боєприпасів. За різними оцінками, на повне розмінування регіону знадобиться від 30 до 70 років.

На початок