Ліцей у громаді на Буковині тимчасово очолить ексдиректорка: чому раніше міський голова не продовжив з нею контракт

Ліцей у громаді на Буковині тимчасово очолить ексдиректорка: чому раніше міський голова не продовжив з нею контракт

Ліцей у громаді на Буковині тимчасово очолить ексдиректорка: чому раніше міський голова не продовжив з нею контракт
Кіцманський ліцей. Фото: Суспільне Чернівці

У Кіцманському ліцеї Чернівецької області призначили виконувачку обов’язків директора. Нею стала екскерівниця закладу Оксана Марусяк, з якою напередодні голова громади Сергій Булега не продовжив контракт. Майже 300 батьків учнів ліцею підписали звернення до міського голови та двічі приходили до міськради, щоб контракт з директоркою продовжили. Наразі Марусяк виконуватиме обов'язки директорки закладу, поки у ліцеї не призначать нового керівника.

"Рішення не є політичним"

Оксана Марусяк очолювала Кіцманський ліцей впродовж останніх двох років. 31 серпня з розпорядження міського голови Сергія Булеги вона дізналася, що контракт з нею не продовжуватимуть. Каже, причину рішення їй не пояснили. Обов'язки директора мала виконувати заступниця керівника закладу.

У коментарі Суспільному батьки та колектив школи розповіли, що вважають рішення не продовжувати контракт з Марусяк несправедливим. А голова батьківського комітету Олег Скорейко називає звільнення керівниці ліцею зведенням політичних рахунків, бо вона є дружиною звільненого заступника міського голови Олександра Марусяка.

"Гадаю, це є зведенням рахунків із сім’єю Марусяків. На передостанній сесії були звільнені заступники. Як на мене, основна причина цього – звільнення першого заступника Олександра Марусяка", – раніше коментував Суспільному Скорейко.

Учні Кіцманського ліцеюна мітингу
Учні Кіцманського ліцею. Фото: Суспільне Чернівці

Ліцей у громаді на Буковині тимчасово очолить ексдиректорка
Зустріч Сергія Булеги та батьків учнів ліцею. Фото: Суспільне Чернівці

Сергій Булега у коментарі Суспільному розповів, що рішення не є політичним. Також не має зауважень до роботи Марусяк як директорки. 30 серпня ліцей, який очолювала Марусяк, став опорним закладом, тому призначити нового керівника у період реєстрації нового статусу закладу не могли.

"Дата створення опорного закладу припала на сесію 30 серпня, тобто напередодні 31 числа. Цей збіг обставин породив початок конфлікту. Ми вчора зустрічалися із вчителями та Оксаною Марусяк. Сказав, що візьму до уваги думку батьків та вчителів. Претензій до її роботи не маю, тому Марусяк розглядається першочерговою кандидаткою на посаду директора", – каже Булега.

5 вересня до голови громади вдруге прийшли батьки учнів ліцею. За результатами зустрічі Булега підписав розпорядження про призначення Оксани Марусяк виконувачкою обов’язків директорки опорного ліцею до завершення приєднання до ліцею філій та призначення постійного керівника.

Звернення батьків ліцею до Кіцманського міського голови.
Звернення батьків до Кіцманського міського голови. Фото: Олег Скорейко

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок