Модульні укриття в Житомирі під’єднали до електромереж

Модульні укриття в Житомирі під’єднали до електромереж

Модульні укриття в Житомирі під’єднали до електромереж
Модульні укриття в Житомирі під’єднали до електромереж. Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Працівники Житомирського РЕМ завершили роботи із під’єднання до електричних мереж чотирьох тимчасових модульних укриттів у Житомирі.

Про це Суспільному розповів начальник житомирського РЕМ Ігор Микитенко.

З його слів, повністю змонтоване зовнішнє електрозабезпечення даних об’єктів з облаштуванням вузла обліку, що повністю робить їх готовими для функціонування.

"Ми здійснювали монтаж відгалуження від наших ліній — це об’єкти по місту Житомиру, облаштували засобами обліку і повністю робили монтаж зовнішніх мереж", — сказав Ігор Микитенко.

Начальник житомирського РЕМ Ігор Микитенко
Начальник житомирського РЕМ Ігор Микитенко. Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Підключення до мережі не було враховане в тендері на виробництво та монтаж укриттів, каже директор КП "Зеленбуд" Олександр Волокіта.

"Тендер виграла компанія "Хоббіт хаус". В тендерній документації прописано, що в обов’язки компанії входить: виготовлення чотирьох модулів, де три модулі на 20 осіб і один модуль на 50 осіб, та транспортування модулю та монтаж. В тендерній документації прописано, що в їх обов’язки входить встановлення цього модуля на локації, яка вказується замовником, обладнання модуля всередині", — розповів Олександр Волокіта.

Директор КП "Зеленбуд" Олександр Волокіта
Директор КП "Зеленбуд" Олександр Волокіта. Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Згідно умов угоди, підрядник виготовив та змонтував укриття і має облаштувати його всередині, а для цього потрібно підключитись до мережі, каже заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

"Після того потрібно замовнику, в даному випадку КП "Зеленбуд", звертатися до "Обленерго" на рахунок того, щоб надали технічні умови і зробити як окрему точку підключення. Ми звернулися, але попросили зробити все на благодійній основі, на що "Обленерго" пішло на зустріч, зробило всі ці роботи", — сказав Олександр Шевчук.

Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук
Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Підключення дозволить підряднику встановити двері з електричним замком, каже Олександр Волокіта.

Підключення модульних укриттів до електромереж проводили працівники "Житомиробленерго"
Підключення модульних укриттів до електромереж проводили працівники "Житомиробленерго". Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Підключення модульних укриттів до електромереж проводили працівники "Житомиробленерго"
Підключення модульних укриттів до електромереж проводили працівники "Житомиробленерго". Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Енергетики встановили розподільчі щитки для електрифікації модульних укриттів
Енергетики встановили розподільчі щитки для електрифікації модульних укриттів. Житомир, 5 вересня 2023 року. Фото: Тетяна Дукач для Суспільне Житомир

Як раніше розповідало Суспільне, в Житомирі розпочали процес підключення модульних укриттів до електромережі на вулицях Лятошинського, Покровській, Новому бульварі та майдані Польовому. Після цього підрядник має обладнати їх аптечками, забезпечити водою, меблями та встановити двері з електронними замками.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок