Житель Київщини проведе 15 років за ґратами за вбивство військовослужбовця

Житель Київщини проведе 15 років за ґратами за вбивство військовослужбовця

15 років за ґратами проведе чоловік, який до смерті побив військовослужбовця
Фото(ілюстративне): Getty Images

Жителю села Лебедівка Вишгородського району суд, який до смерті побив військовослужбовця, суд оголосив вирок. Йому призначили 15 років в'язниці.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

"Прокурори у суді довели, що у листопаді 2022 року в селі Лебедівка Вишгородського району конфлікт між засудженим та військовослужбовцем переріс у бійку. Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, чоловік завдав потерпілому чисельні удари по обличчю та тілу", — йдеться у повідомленні.

Експертиза засвідчила, що військовослужбовець помер від травми голови та грудної клітки з ушкодженням кісток скелета і внутрішніх органів.

"На момент проголошення вироку за вказаний злочин, стосовно чоловіка судом вже проголошено вирок в іншій справі за вбивство", — поінформували столичні прокурори.

Суд підтримав позицію прокурора, визнав його винним у спричинені тяжких тілесних ушкоджень і засудив до 9 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 121 КК вчинення тяжкого тілесного ушкодження способом, що має характер особливого мучення, або групою осіб, а також з метою залякування потерпілого чи інших осіб, або на замовлення, або спричинило - смерть потерпілогоУкраїни).

"Разом з тим, шляхом часткового складання покарань суд остаточно призначив покарання — 15 років тюрми", — зазначили у Київській обласній прокуратурі.

На початок