В "Укрзалізниці" заявили, що квитки на потяг можна буде купити через верифікацію у Дії

В "Укрзалізниці" заявили, що квитки на потяг можна буде купити через верифікацію у Дії

В "Укрзалізниці" заявили, що квитки на потяг можна буде купити через верифікацію у Дії
Потяг на залізничній колії. Фото: "Укрзалізниця"/Facebook

"Укрзалізниця" нині працює над інтеграцією з додатком "Дія", щоб унеможливити діяльність перекупів на міжнародні рейси.

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку "УЗ" Олександр Перцовський в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"Відтак, якщо якась аномальна активність, людина починає масово скуповувати квитки, то можна було її заблокувати. І вже не було можливості з нової сім-карти, нового номеру телефона продовжувати ці активності", — сказав посадовець.

Перцовський підкреслив, що для "Укрзалізниці" принципово залишити історію з перекупами у минулому.

Він також зазначив, що 3 вересня відправився додатковий потяг із Києва до Варшави з пересадкою у Хелмі. За його словами, всі пасажири придбали на нього квитки спокійно у мобільному застосунку "УЗ".

Посадовець пояснив, що з початку повномасштабної війни практично в 12 разів зросли обсяги міжнародних пасажирських перевезень. Щодо залізничного сполучення з Польщею, то використані всі слоти залізничних операторів. Щодо Відня — є різниця в колії, тобто в Австрію можна заїжджати іншими вагонами, яких в "Укрзалізниці" є невелика кількість.

"Щодо Польщі — всі продажі в онлайні. Вже пішли в минуле так звані прикасові бариги, які ходять та перекуповують квитки. Все є в онлайн-системах. Змінили систему повернення квитків. Як працювали перекупи? Вони брали квиток, потім отримували замовлення і на інше ім’я обмінювали його у системі. Зараз це неможливо", — додав Перцовський.

На початок