Ремонт мосту минулого століття: в селищі на Волині укріпили частину 54-метрової споруди

Ремонт мосту минулого століття: в селищі на Волині укріпили частину 54-метрової споруди

Ремонт мосту в Старій Вижівці
Частина укріпленого мосту в Старій Вижівці, вересень 2023-го. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області

На автомобільній дорозі Стара Вижівка — Буцин, що в Ковельському районі, дорожники укріпили праву частину мосту завдовжки 54 метри. Споруда простягається через річку Вижівка.

Як поінформували в Службі відновлення в області, бригада з 12 робітників працюють на цьому об'єкті в Старій Вижівці щодня вже впродовж місяця, окремі етапи ремонтних робіт уже завершили.

Ремонт моста в Старій Вижівці
Бригада підрядника лагодить правий проїзд. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області

На мосту виконали підготовчі та демонтажні роботи, укріпили шафові стінки і влаштували лежні, облаштували накладну плиту, змонтували тротуарні консолі, встановили деформаційні металеві шви типу МаурерДеформаційні шви Maurer для автомобільних шляхопроводів та мостів розраховані на сприйняття навантажень від будь-якого виду транспорту та допускають переміщення, спричинені впливом навантажень від автотранспорту, коливанням температур, деформаціями споруд, усадкою та повзучістю бетону. та укріпили укоси насипу.

Ремонт моста в Старій Вижівці
Мостова споруда простягається через річку Вижівка. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області

Наразі мостовики продовжують влаштовувати гідроізоляцію. Також на черзі — асфальтування проїзної частини мосту й підходів до нього, після чого аналогічний ремонт розпочнуть виконувати на лівій частині споруди.

Ремонт мосту минулого століття: в селищі на Волині укріпили частину 54-метрової споруди
Ремонтні роботи — на правій частині. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області

До кінця року, зазначають в Службі відновлення, дорожники мають завершити ремонт 54-метрової споруди, якою пролягає шлях до Ковеля та Луцька. Окрім мосту в Старій Вижівці, мости продовжують лагодити в селі Журавники та поблизу села Шклинь Луцького району.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок