Подолання перешкод: на Житомирщині провели тренувальні змагання з конкуру між кінними школами

Подолання перешкод: на Житомирщині провели тренувальні змагання з конкуру між кінними школами

на Житомирщині провели тренувальні змагання з конкуру між кінними школами
На Житомирщині провели тренувальні змагання з конкуру між двома кінними школами. Новогуйвинське, Житомирщина, 2 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Другого вересня в селищі Новогуйвинське провели перші тренувальні змагання з конкуру двох кінних шкіл Житомирщини — "Елібо" і "Домбай".

Про це Суспільному повідомила директорка кінноспортивного клубу "Домбай" Тетяна Матвієнко.

Тетяна Матвієнко розповіла, що конкур — змагання з подолання перешкод верхи на коні. А їхні завдання — пройти маршрут за відведений час, не зачепивши перешкоди.

За словами Тетяни Матвієнко, цими змаганнями вони підбивають підсумки літніх тренувань і підготовки вершників до майбутніх змагань. Участь у тренувальних змаганням взяли діти 12-13 років. Це і досвідчені вершники, і початківці.

"Початківці проходять дистанції через невисокі перешкоди, як от "хрестовинка". Для досвідчених вершників виставили перешкоди висотою 60 і 100 сантиметрів", — каже Тетяна Матвієнко.

Одна з учасниць змагань з конкуру між кінними школами Житомирщини
Одна з учасниць змагань з конкуру між кінними школами Житомирщини. Новогуйвинське, Житомирщина, 2 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Конкурне поле
Конкурне поле. Новогуйвинське, Житомирщина, 2 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Змагання з конкуру
Змагання з конкуру. Новогуйвинське, Житомирщина, 2 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Такі тренувальні змагання між школами Житомирщини проводяться вперше з 2005 року, розповів колишній вершник Михайло Антоненко. За його словами, такі заходи допомагають перевірити рівень майстерності вершників і популяризувати кінний спорт на Житомирщині.

Подолання перешкод: на Житомирщині провели тренувальні змагання з конкуру між кінними школами
Новогуйвинське, Житомирщина, 2 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Тренерка кінного клубу "Елібо" Олена розповіла, що тренувальні змагання є важливими не лише для дітей, а й для коней, які не ще брали участь у змаганнях. Це допомагає їм навчитися їздити по маршрутах.

За її словами, "Елібо" не має свого поля для заїздів, тому вони не втрачають можливості потренуватися на території інших клубів. Восени також планують взяти участь у турнірі з кінного спорту "Equides Club".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок