В окупованому Маріуполі вчителька заспівала пісню про Росію на лінійці першого вересня

В окупованому Маріуполі вчителька заспівала пісню про Росію на лінійці першого вересня

окупований Маріуполь вчителька перше вересня
Скрін з відео Маріупольської міської ради у Telegram

В окупованому Маріуполі 1 вересня на шкільній лінійці вчителька заспівала пісню російського виконавця Ярослава Дронова SHAMAN "Моя — Росія.

Про це йдеться у повідомленні Маріупольської міської ради.

"Вчителька про готовність померти за Росію. Вчителі-колаборанти нав'язують нові пісні та цінності", зазначили у міській раді.

На початку серпня стало відомо, що російські окупанти у Маріуполі заборонили вчителькам фарбувати волосся та використовувати будь-яку косметику. Одяг жінки вчительки повинен бути класичного типу сірого кольору. Для довгого волосся вчительки повинні робити хвіст, або гульку. Їм дозволені короткі стрижки, окрім стрижки "їжачок". Щодо чоловіків вчителів, то їм заборонили носити бороди, й вимагають носити класичний костюм та краватку.

Що відомо про навчання дітей в школах окупованого Маріуполя

За даними радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, у Маріуполі російські окупанти готуються до нового навчального року. Близько 16 шкіл — у стані умовної готовності. В окупованому місті не вистачає школярів для наповнення навчальних закладів. Тому російські окупанти розбивають дітей на групи й розподіляють по школах. Батькам погрожують позбавленням прав на дитину уразі відмови віддавати дитину у школу, де їх навчатимуть російські окупанти.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок