У Хмельницькому відбувся всеукраїнський патріотичний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський патріотичний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський патріотичний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України"
Учасники забігу "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України" у Хмельницькому на фінішній прямій, 2 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

Сьогодні, другого вересня 2023 року, у Хмельницькому відбувся всеукраїнський патріотичний забіг "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України". Про це Суспільному розповіла начальниця обласного управління молоді, фізичної культури і спорту Наталія Томусяк.

Учасники забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" перед стартом спортивного заходу, 2 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький
Учасники забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" перед стартом спортивного заходу, 2 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

За її словами, близько 400 хмельничан стали учасниками спортивного заходу. Вони долали дистанцію один кілометр шістсот метрів. Старт та фініш відбувся на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Участь у забігу — була безкоштовною.

Забіг "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України" у Хмельницькому, 2 вересня 2023 рік. Фото: Суспільне Хмельницький
Забіг "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України" у Хмельницькому, 2 вересня 2023 рік. Фото: Суспільне Хмельницький.

Подія була спрямована на те, аби вшанувати тих, хто загинув, захищаючи Україну. Частина учасників бігли — за конкретного воїна. На фініші усі отримали пам'ятні медалі.

Пам'ятні медалі для учасників забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України", 2 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький
Пам'ятні медалі для учасників забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України", 2 вересня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Забіг "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України" у 2018 році започаткував батько загиблого воїна — кіборга Олексія Дурмасенка. Такий захід в Україні відбувся вже вшосте.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок