"Бабусі для ЗСУ": у соціальних центрах Дніпра допомагають українській армії

"Бабусі для ЗСУ": у соціальних центрах Дніпра допомагають українській армії

Ексклюзивно
"Бабусі для ЗСУ": у соціальних центрах Дніпра допомагають українській армії
Фото: Суспільне Дніпро

У восьми територіальних центрах соціальної адаптації Дніпра жінки шиють рукавички та подушки, роблять обереги і в’яжуть шкарпетки для військових. Усього з початку повномасштабного вторгнення зробили більш ніж 8 тисяч виробів. Їх передають на фронт та пораненим до шпиталів, розповіли волонтери Суспільному.

З початку повномасштабного вторгнення Віра Гайдар щотижня приходить у соціальний центр. Разом з іншими розпускають старі речі для майбутніх шкарпеток.

"Для того, щоб зв’язати шкарпетки, треба мати пряжу, її розпустити в клубочки, потім почати процес. От хто, що може, те і робить, за своїми здібностями. Шкарпетки оберігають від усіх хвороб. І от коли воїни одягають, і їм тепленько, і нам на душі гарно", – каже волонтерка.

"Бабусі для ЗСУ": у соціальних центрах Дніпра допомагають ЗСУ
Роботи волонтерок територіального центру. Фото: Суспільне Дніпро

Відвідувачка центру Ганна Лопатецька розповідає, приходить двічі на тиждень. Там займається в’язанням.

"Нехай всі повертаються додому! Ми їх зустрінемо, і тоді все одно продовжимо для них в’язати, але з більшою радістю, бо вони вже вдома, вони поруч з нами", – каже жінка.

"Бабусі для ЗСУ": у соціальних центрах Дніпра допомагають ЗСУ
Волонтерка територіального центру за роботою. Фото: Суспільне Дніпро

За словами директорки територіального центру Ольги Мешко, з початку війни спільними зусиллями волонтерки виготовляють килими, обереги, подушки, елементи одягу та інше.

"У нас є одна бабуся, яка вже зробила більш як 2000 подушок. У неї онук на фронті. У терцентрі також допомагають з подушками", – розповіла директорка територіального центру Ольга Мешко.

Вона каже: передають вироби партіями у шпиталі для поранених та військовим на фронт.

"У нас в перші тижні, як почалася війна,  бабусі дуже сильно хотіли бути корисними. Тобто заспокоїти себе якоюсь дією, дуже хотіли своє щось знайти, щось внести у майбутню перемогу", – каже вона.

Допомогти матеріалами для створення виробів може кожен охочий, прийшовши до територіального центру соціальної адаптації будь-якого району міста.

Авторка – Алла Бережна.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок