Сюрприз від вчительки-військової. У Кропивницькому класна керівниця приїхала з фронту привітати своїх учнів

Сюрприз від вчительки-військової. У Кропивницькому класна керівниця приїхала з фронту привітати своїх учнів

Сюрприз від вчительки-військової. У Кропивницькому класна керівниця приїхала з фронту привітати своїх учнів
Одинадцятикласники зустрічають класну керівницю. Фото: Суспільне Кропивницький

Вчителька біології з Кропивницького в березні цього року стала до лав тероборони. Нині служить на південному напрямку. Чекала 1 вересня, щоб узяти відпустку і побачити дітей одинадцятого класу. Вона була їхньою класною керівницею.

Ім’я військової — Оксана. Прізвище з міркувань безпеки попросила не називати.

Учителька біології з Кропивницького служить у теробороні
Учителька біології з Кропивницького служить у теробороні. Фото: Суспільне Кропивницький

Чому пішла на фронт і які обов'язки там виконує, військова попросила не розповідати. Про неї розказує вчителька Алла Басиста.

"Вона так вирішила, що її місце там. Коли я дізналася, в мене були різні емоції. Моя дитина теж навчається в цьому класі, і вони її страшенно любили. Я не могла уявити — хто? Хто замість неї? Хто, як не вона? Ну, звичайно, потім почуття вляглися. Все нормально. Ми тільки тепер хвилюємося, переживаємо, щоб все у неї було добре, щоб вона до нас повернулася".
Зустріч з учнями у школі
Зустріч з учнями у школі. Фото: Суспільне Кропивницький

Алла Басиста була вчителькою цих дітей у початковій школі. Вона й ініціювала зустріч нинішньої класної керівнички зі школярами.

"Я трошки раніше спілкувалася з Оксаною Григорівною. Вона говорила, що має плани відпроситися і приїхати до дітей. Тому що вона мама цього класу. Вона їх дуже любить. Вона прожила з ними ціле життя. Це сім років з дітьми день у день, коли вони підростають. Це дуже щемливо. І вона дуже захотіла прийти до них в гості тому, що це 1 вересня. Це її діти. І ви бачите, яка тепла зустріч відбулася".
Учні вчительки, яка нині на фронті
Учні вчительки, яка нині на фронті. Фото: Суспільне Кропивницький

Учителькою пишаються, але хвилюються за неї, говорить одинадцятикласник Микита Дефорж. Коли дізнався, що класна керівниця йде на війну, розплакався при батьках.

"Тепер в мене сльози не співчуття, а радості. Я дуже щасливий. У мене навіть стимул вчитися з'явився, аби Оксану Григорівну ще раз побачити на останньому дзвонику. Я дуже радий, що Оксана Григорівна хоча б на день повернулась до нас".
Учителька з сином
Учителька з сином. Фото: Суспільне Кропивницький

Після зустрічі зі своїм класом військова разом з колегами запросила учнів на перший урок. Через 10 днів після закінчення відпустки вона поїде на південний напрямок до своїх побратимів. Вдома її чекатиме син Данило. Сказав, що розуміє, чому його мама на фронті.

"Щоб захистити нас!"

На початок