У ліцеї № 20 в Івано-Франківську оновили укриття та встановили лавки з переробленого пластику

У ліцеї № 20 в Івано-Франківську оновили укриття та встановили лавки з переробленого пластику

У ліцеї № 20 в Івано-Франківську оновили укриття та встановили лавки з переробленого пластику
Сховище у ліцеї № 20 в Івано-Франківську. Фото: Facebook/Руслана Марцінків

У ліцеї № 20 в Івано-Франківську оновили укриття та повністю облаштували ще одне сховище для учнів початкових класів. Там поставили лавочки з пів тонни переробленого пластику. Ініціативу реалізувало керівництво навчального закладу разом з батьками у межах проєкту "Бюджет участі".

Про це на Facebook-сторінці повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Прекрасний приклад того, як батьки та адміністрація школи можуть спільно дбати про дітей та досягати цілей. Адже коли є спільне бажання та конкретні дії, то на результат довго чекати не доводиться", — пише Марцінків.

У сховищі також встановили лавочки з переробленого пластику. Матеріал для їхнього виготовлення взяли з "екосерця", в яке містяни кладуть кришечки та інший пластик типу HDPE (2). Виготовила листи до лавочок майстерня з переробки пластику "EcoREactive".

"Від лютого 2023 року "екосерце" в Івано-Франківську назбирало понад пів тонни пластикових кришечок. Тепер вони перетворилися у яскраві листи для лавок в укритті одного з ліцеїв", — розповідають на сторінці "EcoREactive".

У ліцеї № 20 учні навчатимуться очно та в одну зміну. Загалом в укритті зможуть перебувати 1200 школярів, вчителі та весь персонал, повідомив Руслан Марцінків.

Що відомо про ситуацію з укриттями в освітніх закладах області

7 червня 2023 року голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомляла, що з 1187 закладів освіти області сховища є у 1163. Станом на 28 серпня 2023 року ця цифра не змінилася — у 24 закладах освіти досі немає укриттів, зокрема у трьох школах.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок