Порти США допоможуть відновити морську інфраструктуру одеського порту

Порти США допоможуть відновити морську інфраструктуру одеського порту

Порти США допоможуть відновити морську інфраструктуру одеського порту
Підписання меморандуму між портами США та ДП "АМПУ". Фото: АМПУ

Фахівці з американських портів Південної Луїзіани й Нового Орлеану допоможуть у відновленні морської інфраструктури України. У рамках підписаного меморандуму була узгоджена співпраця з Одеським морським портом.

Про це повідомили в Адміністрації морських портів.

Як зазначили у повідомленні, між ДП “Адміністрацією морських портів України” та портами Південної Луїзіани й Нового Орлеану був підписаний меморандум про взаєморозуміння. Від американських колег угоду підписав генеральний директор PortSL Пол Метьюз, з боку України — генеральний консул Віталій Тарасюк.

У рамках меморандуму передбачена співпраця у напрямках технічного планування, розвитку, будівництва, адміністрування, експлуатації та обслуговування портової інфраструктури. Також була узгоджена співпраця з Одеським морським портом.

"Цей меморандум закріплює підтримку українського народу в захисті своєї свободи й створює альянс з нашими українськими партнерами, який зосереджується на нашій спільній місії — обслуговувати клієнтів по всьому світу і створювати економічне процвітання для наших громад", — зазначив Пол Метьюз.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок