На Сумщині поховають трьох військовослужбовців ЗСУ

На Сумщині поховають трьох військовослужбовців ЗСУ

31 серпня на Сумщині поховають солдата Сергія Тарасенка, Володимира Осіпова та Олександра Сердюка. Чоловіки загинули на Донеччині та Запоріжжі.

Про це повідомив т.в.о начальника служби зв'язків з громадськістю Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Варуха.

27-річний солдат Сергій Тарасенко служив навідником механізованого батальйону. Військовослужбовець загинув 4 червня в районі Сторожевого на Донеччині. Чоловіка поховають 31 серпня у селі Герасимівка, Роменського району на Сумщині.

50-річний солдат Володимир Осіпов був водієм мінометної батареї механізованого батальйону. Під час повернення з бойового завдання внаслідок обстрілу в районі Малої Токмачки Запорізької області отримав поранення, 25 серпня помер в лікарні. 31 серпня з військовослужбовцем попрощаються у Бурині та поховають на Новому кладовищі на Алеї Слави Конотопського району.

38-річний Олександр Сердюк служив у відділенні снайперів. Чоловік загинув 24 серпня під час виконання бойового завдання в районі Мар'їнки, Донецької області. Військовослужбовця поховають 31 серпня у Ворожбі Сумського району.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок