Освітні пункти для школярів Донеччини. Скільки їх і де вони працюють

Освітні пункти для школярів Донеччини. Скільки їх і де вони працюють

Освітні пункти для школярів Донеччини. Скільки їх і де вони працюють
Фото: Суспільне Донбас

В регіонах Україні восени, після 1 вересня, продовжать працювати 52 освітні пункти для школярів-переселенців Донеччини. Про це на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева.

"На Донеччині продовжують працювати освітні консультаційні пункти, де це можливо. Це має посилити якість дистанційної освіти. Також по Україні відкриті освітні локації при гуманітарних хабах, всього їх 52. В них діти Донеччини зможуть отримати консультації та отримати підручники", — повідомила вона.

За даними ОВА, також влітку на базі гуманітарних штабів онлайн працювали 166 літніх шкіл.

"Вони працювали для того, щоб діти змогли опанувати навчальний матеріал, проводилися виховні години та інше", — зазначила Сідашева.

Цього навчального року, за інформацією ОДА, працюватимуть 275 шкіл, в яких буде навчатися орієнтовно 92 тисячі учнів. Всі заклади працюватимуть онлайн.

Порівняно з минулим роком, Донеччина втратила близько 20 відсотків школярів, додала вона.

"Сім'ї переїхали і діти підуть в школи на інших територіях".

Через обов'язкову евакуацію за межами Донецької області в Україні перебуває понад 35 тисяч учнів, за кордоном навчаються понад 26 тисяч учнів.

Як повідомляли в Донецькій ОДА, вже другий рік освітні локації відкриті для 16 громад Донецької області. Вони працюють при гуманітарних штабах, зокрема в Дніпрі та Києві.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок