"Ми не хотіли вірити у його загибель". У Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Токовим

"Ми не хотіли вірити у його загибель". У Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Токовим

"Ми не хотіли вірити у його загибель". У Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Токовим
На фото воїн Олександр Токовий. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 30 серпня, у хмельницькому Свято-Георгіївському храмі відспівали 48-річного воїна Олександра Токового. На захист України він став у січні цього року, загинув 22 серпня на Запорізькому напрямку, розповів у Суспільному Хмельницький товариш загиблого — протоієрей Миколай.

Олександр Токовий був родом з Дніпропетровщини, жив і працював у Хмельницькому, говорить товариш загиблого — клірик Хмельницької єпархії, протоієрей Миколай: "Мені пощастило з ним багато років працювати, поки я ще не був священником. Разом ми пліч-о-пліч на одній роботі працювали. Знаю я його, як добру, чуйну, порядну людину".

До служби на фронті Олександр Токовой працював дефектоскопістом — робив експертні обстеження об’єктів підвищеної небезпеки. 10 років пропрацювала на одному підприємстві з ним Юлія Бударецька.

"Кожного ранку починали день, ввечері прощалися. Олександр взагалі був чудовою людиною, світлою, доброю, щирою. Він завжди мав гарний настрій, підтримував друзів, спілкувався відкрито", — сказала Юлія.

Загиблого воїна Олександра Токового навколішки проводжали в останню путь, 30 серпня 2023, Хмельницький
Загиблого воїна Олександра Токового навколішки проводжали в останню путь, 30 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Колектив Олександра не вірив у його загибель, каже Юлія: "Ми мали надію, що, можливо, документи не ті знайшли, щось переплутали, до сьогоднішнього дня не вірили, втрата досить важка, людинка була дуже хороша".

У загиблого Олександра Токового, розповів його товариш Миколай, залишилися син, дружина і батьки. Поховали воїна на Алеї слави, що в мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок