Генштаб: понад 20 тисяч українських військових пройшли підготовку на полігонах Британії

Генштаб: понад 20 тисяч українських військових пройшли підготовку на полігонах Британії

Українські військові на полігоні у Великій Британії
Українські військові на полігоні у Великій Британії. Фото: Генштаб

Понад 20 тисяч українських військових пройшли підготовку на полігонах Великої Британії.

Про це 30 серпня повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

За даними Генштабу, перед навчаннями кожен із бійців отримав усю необхідну амуніцію та речове забезпечення.

“Українським армійцям видають все, що знадобиться їм як під час тренувань, так і на фронті. Це не лише форма та взуття для літа і зими, бронежилети і шоломи, а ще й тактичні окуляри і рукавиці, аптечки, спальниками і каремати, а також зручні та міцні рюкзаки та сумки, щоби все це перевозити”, — йдеться у повідомленні.

Як пояснили в Генштабі, усі речі українські військові отримали у рамках багатонаціональної тренувальної операції “Інтерфлекс”.

“Таким чином Велика Британія здійснює дієву і вагому підтримку України у її боротьбі проти неспровокованого вторгнення російських окупантів. І наразі підтримка вже перевищила суму 2,3 мільярди фунтів стерлінгів”, — зазначається у повідомленні.

Напередодні стало відомо, що у Великій Британії шестеро українських медиків навчаються реконструктивної хірургії у провідних військових хірургів-травматологів зі Служби оборонної медицини та Королівського центру оборонної медицини країни. Реконструктивна хірургія — це лікування, яке призначено для відновлення зовнішнього вигляду та функціонування людського тіла.

На початок