В Україні зафіксували новий літній рекорд споживання електроенергії

В Україні зафіксували новий літній рекорд споживання електроенергії

В Україні зафіксували новий літній рекорд споживання електроенергії
Фото: УНІАН

Вчора, 29 серпня, в Україні був зафіксований новий максимум споживання електроенергії за це літо.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго".

"Споживання продовжує бити рекорди. Вчора, 29 серпня, у період вечірнього максимуму попит на електроенергію на 0,7% перевищив попередній рекордний показник 28 серпня", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що збільшення споживання створює додаткове навантаження на електростанції. Зокрема були включені в роботу ті блоки, які мали б бути зупинені для ремонту та підготовки до опалювального періоду.

При цьому як зазначають в Укренерго, можливості з виробництва електроенергії зараз обмежені, оскільки ТЕС та ГЕС зазнали пошкоджень під час терористичних атак з боку Росії восени та взимку.

"Був незначний імпорт з Європи. Тому для покриття попиту "Укренерго" з 14:00 до 22:00 застосувало аварійну допомогу з енергосистеми Польщі та Румунії. Її загальний обсяг склав 2650 МВт-год. Аварійна допомога є останнім і найдорожчим заходом екстреного реагування для балансування енергосистеми, який не вимагає відключення споживачів", — додали у компанії.

У зв'язку зі збільшенням обсягів споживання в "Укренерго" закликають ощадливо споживати електроенергію, зокрема вимикати потужні електроприлади або користуватися ними по черзі, переносити користування електроприладами на ранкові або нічні години доби, вимикати світло, виходячи з приміщення.

На початок