Київські ресторани працюватимуть на годину довше

Київські ресторани працюватимуть на годину довше

Київські ресторани працюватимуть на годину довше
Кав'ярня. Фото ілюстративне: Unsplash

З 1 вересня заклади громадського харчування Києва працюватимуть довше на одну годину – до 23:00.

Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко.

Раніше до місцевої влади звернулись представники Національної ресторанної асоціації України, які просили продовжити роботу кафе та барів.

Вони аргументували це тим, що поточне обмеження режиму роботи до 22:00 ухвалювали ще під час дії комендантської години в столиці з 23:00. Зараз же вона розпочинається з 00:00.

Рада оборони міста Києва дозволила працювати закладам харчування на одну годину довше з 1 вересня.

"Підприємці наголошували, що подовження часу роботи закладів сприятиме поліпшенню економічної ситуації у столиці, створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень від податків, зборів і платежів до бюджетів усіх рівнів", — зазначив Кличко.

Що відомо про комендантську годину в Києві

У Києві створили комендатуру наприкінці березня 2022 року, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.

З 1 вересня у столиці ввели нові перепустки для пересування автотранспорту в комендантську годину. Вони мають складнішу систему захисту, ніж попередні.

У Києві в лютому цього року ввели новий зразок спецперепусток, які необхідні для пересуванням містом під час комендантської години. Старі перепустки можна було замінити на нові з 1 до 15 лютого у комендатурі столиці.

Із 26 березня 2023 року комендантська година в столиці щодня діятиме з 00:00 до 05:00.

На початок