У хлопчика в Новій Зеландії з носа випала деталь Lego, яка пробула там два роки

У хлопчика в Новій Зеландії з носа випала деталь Lego, яка пробула там два роки

У хлопчика в Новій Зеландії з носа випала деталь Lego, яка пробула там два роки
Скріншоти з відео

Деталь Lego випала з носа семирічного хлопчика, коли той принюхувався до тарілки з невеличкими кексами.

Як повідомляє The Guardian, два роки тому Самір Анвар з Данідіна, міста на півдні Нової Зеландії, встромив собі в ніс крихітну деталь Lego. Він розповів про це батькам, але ті не змогли виявити деталь. Дитину відвели до лікаря, який припустив, що шматочок пластику потрапив до травного тракту.

Оскільки Самір не відчував дискомфорту, батьки забули про цей випадок. Вони не згадували про це з 2018 року, допоки хлопчик не принюхався до тарілки з рожевими кексами. Самір зробив глибокий вдих і відчув біль у носі. Батьки подумали, що хлопчик вдихнув крихти з кексу. Утім, коли Самір чхнув у серветку, з носа випала втрачена чорна деталь Lego — частина руки одного з персонажів.

Це не перший схожий випадок у сім'ї. Коли Саміру було три роки, він засунув в ніс штучну перлину, але тоді батько одразу ж допоміг малюкові позбутися стороннього предмета.

У виданні зазначили, що лікарі часто виймають деталі Lego з ніздрів. Діти найчастіше ковтають або засовують в ніс і вуха намистинки, ягоди, а також пластівці попкорну.

Що відомо

  • Ветеринари зоопарку в американському штаті Меріленд вилікували східну коробчату черепаху за допомогою інвалідного візка з Lego. Після цього тварина повернулася у своє природне місце існування в парку Балтімор Друїд Хілл.

Вибір редакції

На початок