У дитсадку на Житомирщині впроваджують естонський досвід

У дитсадку на Житомирщині впроваджують естонський досвід

У дитсадку на Житомирщині впроваджують естонський досвід
Немиринці, Житомирщина, 29 серпня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

У дитячому садку №6 Овруцької громади на Житомирщині розпочали використовувати практики естонського дошкільного закладу "Сікпік". Про це під час Освітянського серпневого форуму в Немиринцях повідомила директорка дитячого садка "Сікпік" Крістіна Магі.

За її словами, серед якостей, які намагаються виховати у дітей — самостійність і активність.

"Я тісно спілкуюся з директоркою дитячого садока пані Наталією. Вона мені розповідала, що вони вже впровадили кілька ініціатив. Наприклад, діти тепер можуть обідати на вулиці. Також створили спеціальні гніздечка для дітей, де вони можуть самостійно працювати", — говорить Крістіна Магі.

У дитячому садочку на Житомирщині впроваджують естонський досвід
Крістіна Магі. Немиринці, Житомирщина, 29 серпня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

У дитячому садочку на Житомирщині впроваджують естонський досвід
Немиринці, Житомирщина, 29 серпня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Що відомо про будівництво дитсадка в Овручі за фінансування уряду Естонії

На початку червня 2022 року під час свого візиту до Житомира перший віцеспікер парламенту Естонії Ханно Певкур повідомив, що Естонія разом із іншими міжнародними партнерами готова долучитися до відбудови 15 інфраструктурних об'єктів на Житомирщині.

13 липня 2022 року у Житомирі представники Естонії та України підписали меморандум про співпрацю та обговорили перші кроки і головні тенденції у будівництві нового модульного дитячого навчального закладу в Овручі. Другого серпня в Овручі заклали капсулу на будівництві дитячого садочка за фінансування уряду Естонії. В грудні 2022 року в Овручі почали будувати дитячий садок: зробили розмітку, почали проводити земляні роботи. 24 березня 2023 року керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що до Овруча на будівельний майданчик доставили з Естонії модулі майбутньої будівлі дитячого садочка.

На кошти європейських країн, зокрема Естонії, на Житомирщині збудують і відновлять кілька інфраструктурних об’єктів, пошкоджених внаслідок російської агресії. Серед них школа, міст та дитячий садок в місті Овруч.

В Овручі завершується будівництво першої черги модульного дитячого садочка, яке проводиться за фінансування уряду Естонії в рамках міжнародної програми відбудови Житомирщини.

Другого червня в Овручі відкрили модульний дитячий садок, побудований за гроші Естонської Республіки.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок