Суд арештував готельний комплекс російського бізнесмена на Львівщині

Суд арештував готельний комплекс російського бізнесмена на Львівщині

Суд арештував готельний комплекс російського бізнесмена на Львівщині
Freepic

Суд арештував бізнес-активи російського бізнесмена на Львівщині. Їхня вартість майже 6 млн грн. Арешт наклали на корпоративні права бізнесмена, якими він володів у готельному комплексі у Трускавці. Це 49% статутного капіталу.

Про це повідомили на Facebook-сторінках Управління СБУ у Львівській області та Львівської обласної прокуратури.

Майно вартістю майже 6 млн грн передали до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

"Тепер ці активи працюватимуть на український бюджет, а частина коштів буде спрямована на потреби української армії", — повідомили в Управлінні СБ у Львівській області.

За даними СБУ та прокуратури, у власності росіянина також перебувають підприємства та майнові комплекси на Львівщині та в АР Крим.

"У 2016 році його готель на окупованому півострові надавав свої послуги щодо проживання воєнізованим формуванням Росії. На сьогоднішні суб’єкт господарювання й надалі здійснює свою діяльність, сплачуючи податки країні-агресору", — повідомили у Львівській обласні прокуратурі.

Досудове розслідування за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України здійснюють слідчі Управління СБУ у Львівській області (ст. 110-2 КК України).

На початок