Кропивничанин облаштував модульний будинок для херсонської родини

Кропивничанин облаштував модульний будинок для херсонської родини

Кропивничанин облаштував модульний будинок для херсонської родини
Фото: Суспільне Кропивницький

Кропивничанин Владислав Гречка для сім’ї з Херсона облаштував модульний будинок. Для цього місяць тому оголосив збір грошей. На зібрані 70 тисяч гривень купив контейнер, який власноруч переробив та облаштував для проживання. Що є в будинку та коли його перевезуть у Херсон, розповів Суспільному.

"Коли дізнався про підрив Каховської ГЕС, я у складі добровольчого формування нашого міста почав допомагати херсонцям. У перші дні їздили рятувати людей на човнах, потім возили протягом майже трьох місяців. Возили людям продукти, воду, генератори. Саме тоді ми дізналися про те, що у багатьох у результаті підтоплення не залишилося житла".

Ідея виготовити модульний будинок для жителів Херсона у Владислава Гречки з’явилась місяць тому. Для придбання контейнера ініціював збір грошей. Необхідну суму – 70 тисяч гривень – говорить, зібрав за два тижні.

За 45 тисяч гривень він придбав контейнер і протягом двох тижнів перероблював під модульне житло. На ремонт та облаштування витратив 25 тисяч гривень.

Модульний будинок для херсонської родини
Модульний будинок для херсонської родини. Фото: Суспільне Кропивницький

Площа будинку 15 квадратних метрів.

"До початку ремонтних робіт будинок був у занедбаному стані. Змінив підлогу, перефарбував стіни, поставив буржуйку, пофарбував металеві стелажі. Зробив з двох односпальних ліжок двохярусне, встановив меблі, шафи".

Стіни будинку утеплив, щоб у ньому можна було проживати взимку.

Для того, аби перевезти будинок в Херсон, за підрахунками чоловіка потрібно від 21 до 25 тисяч гривень.

"У мене цих грошей немає. Я звернувся з листом до обласної ради, і вони мені пообіцяли допомогти з транспортуванням".

За словами чоловіка, везти модульний будинок сім’ї з Херсона, яка втратила власне житло через підрив російськими військами Каховської гідроелектростанції, планує 29 серпня.

На початок