Світоліна увійшла до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменок світу

Світоліна увійшла до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменок світу

Світоліна увійшла до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменок світу Associated Press

Журнал Forbes представив рейтинг спортсменок з найвищим заробітком протягом року. Перші дев'ять рядків посіли лише представниці тенісу, серед яких – і українка Еліна Світоліна.

Рейтинг охоплює період з 1 червня 2019 року до 1 червня 2020 року і включає призові кошти, зарплатню, бонуси та прибуток від спонсорських контрактів.

Першій ракетці України Еліні Світоліній за рік вдалося заробити 6,4 мільйона доларів, з яких 5,4 – призові. Як відомо, одеситка у 2019-му дійшла до півфіналів Вімблдону та US Open. Своєю чергою один мільйон доларів становлять кошти від контрактів. Еліна розташувалася на 7-му місці рейтингу.

Очолює список японська тенісистка Наомі Осака, яка за рік стала багатшою на 37,4 мільйона доларів (3,4 мільйона – призові, 34 – контракти).

Світоліна увійшла до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменок світуAssociated Press

Світоліна увійшла до рейтингу найбільш оплачуваних спортсменок світу

За статками Осака випередила америиканку Серену Вільямс, прибуток якої у 2019/20 роках – 36 мільйонів доларів ($4 млн – призові, $32 млн – контракти).

Замкнула трійку найзаможніших спортсменок перша ракетка світу, австралійка Ешлі Барті, яка за заробітком значно поступилася Вільямс: 13,1 мільйона доларів ($10,1 млн – призові, $3 млн – контракти).

Додамо, що перші дев'ять сходинок посіли тенісистки. Лише одній представниці інших видів спорту знайшлося місце в топ-10 – капітанці національної збірної США з футболу Алекс Морган. За рік гравчиня заробила 4,6 мільйона доларів.

10 найоплачуваніших спортсменок світу

1. Наомі Осака

2. Серена Вільямс

3. Ешлі Барті

4. Симона Халеп

5. Б’янка Андрееску

6. Габріньє Мугуруса

7. Еліна Світоліна

8. Софія Кенін

9. Анжелік Кербер

10. Алекс Морган

Читайте також: "Чемпіон Формули-1 побив рекорд Бекхема в рейтингу найбагатших спортсменів Британії"

Читайте також: Японська тенісистка Наомі Осака встановила фінансовий рекорд у жіночому спорті

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start