В Україні для молоді з інвалідністю втретє запускають курс з опанування творчих професій

В Україні для молоді з інвалідністю втретє запускають курс з опанування творчих професій

В Україні для молоді з інвалідністю втретє запускають курс з опанування творчих професій
Ноутбук. Ілюстративне фото: Pixabay

В Україні втретє запускають безплатний курс для молоді з інвалідністю. Навчальна програма містить три напрями на вибір: копірайтинг, графічний дизайн та відеомонтаж. Про це йдеться на сайті платформи кар'єрного розвитку Career Hub.

Заняття супроводжуються перекладом жестовою мовою та субтитруванням, а навчальні матеріали адаптовані для сприйняття людей з порушеннями зору.

Додатково студенти та студентки отримають знання з просування власних послуг у соціальних мережах, особливостей роботи на фрилансі та пройдуть тренінг із психологічної стійкості.

Курс стартує у жовтні й триватиме два місяці. Кожного учасника та учасницю чекатиме 12 практичних занять за напрямом, 5 воркшопів із фрилансу та 6 додаткових консультацій. Зареєструватися на курс можна тут.

проєки
Студенти, які уже завершили курс. Фото із сайту платформи Career Hub/careerhub.in.ua/

Фахівчиня з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії програми USAID "Мріємо та діємо" Валентина Бальбекова зазначила, що програма курсу зосереджена на розвитку індивідуального та групового потенціалу студентів.

Під час другого набору на курс потрапили 80 найбільш умотивованих молодих людей з інвалідністю, з яких 53 успішно завершили навчання. Усі випускники та випускниці створили власне портфоліо, виконали перші завдання від реальних замовників, а також дізналися про всі тонкощі роботи на фрилансі.

"Хочеться, аби ця тенденція продовжувалася і курс продовжував своє існування, адже він дає молоді цінні ресурси, навички і знання для того, аби вони могли почуватися впевненіше, зокрема фінансово”, — додає Наталія Рудницька, заступниця директора департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок