Армія РФ переносить зусилля з Куп'янського напрямку на Новоєгорівку, — Євлаш

Армія РФ переносить зусилля з Куп'янського напрямку на Новоєгорівку, — Євлаш

Українські військові на Бахмутському напрямку
Українські військові поблизу Бахмута на Донеччині, 14 серпня 2023 року.Фото: Суспільне Донбас

У Луганській області армія РФ переносить основний удар з Куп'янського напрямку в район Новоєгорівки. За минулу добу там відбулось 10 штурмів позицій ЗСУ. Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив начальник пресслужби Східного угрупування військ Ілля Євлаш.

"На Бахмутському напрямку ворог продовжує здійснювати контратаки. Щодня наші Сили оборони продовжують наступати на цьому напрямку та звільняють метр за метром українську землю", — повідомив Ілля Євлаш.

На Бахмутському напрямку за минулу добу армія РФ завдала 590 обстрілів, відбулось 14 боїв. ЗСУ вбили 165 окупантів, знищили одну установку "Піон", гаубицю "Мста-С", гармати Д-20 та Д-30 і шість складів з боєприпасами.

"Акцент противника дещо змінився. Від Куп'янського напрямку вони переносять свій акцент в сторону Новоєгорівки. Зокрема вчора наші захисники відбили десять ворожих штурмів", — повідомив Ілля Євлаш.

На Лимано-Куп'янському напрямку війська РФ завдали 620 обстрілів та 15 авіаударів. ЗСУ вбили 117 окупантів, знищили два танки, два БМП та станцію "Муром-М".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок