Після ракетного удару: у Смілі на Черкащині випробовують новий водогін

Після ракетного удару: у Смілі на Черкащині випробовують новий водогін

Після ракетного удару: у Смілі на Черкащині випробовують новий водогін
Суспільне Черкаси

У Смілі після ракетного удару, який завдала по місту Росія 15 серпня 2023 року, обладнали новий водогін. Нині випробовують, як він працює.

Про це в ефірі телемарафону розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За словами посадовця, після пошкодження мереж для населення забезпечили підвезення як питної, так і технічної води, зокрема, і до медзакладів, які залишилися без водопостачання.

"Загалом за цей час ми доставили людям понад 120 тонн води. П'ятий день поспіль у місті випробовують новий водогін загальною протяжністю 1 кілометр 200 метрів. Внаслідок вибуху відбулися зміщення. Тому коли ми під'єднали все, то побачили, що немає того напору, який хотілося б мати для того, аби всі будинки були забезпечені водою. Через це воду ми могли подавати лише ввечері і вранці. Станом на 26 серпня, зважаючи на те, що в трубах з'явився тиск, сподіваємося, що будемо вмикати вже воду на постійній основі, як це було до обстрілу", — пояснив він.

Крім того, додав Ігор Табурець, триває ліквідація інших пошкоджень, зокрема, в місцевому медзакладі. Його планують відновити до зими.

Що відомо про ракетний удар по Смілі 24 серпня

  • По території Черкащини вранці 15 серпня російська армія завдала ракетних ударів. Поцілили по територіях медзакладу та приватного підприємства у Смілі. Постраждалих немає:
  • Водночас були пошкоджені мережі водо- і теплопостачання, зокрема, водогін протяжністю в кілометр. Саме у нього відбулося пряме влучання на території приватного підприємства з виготовлення кераміки. Також ремонту потребує тепломережа.
  • Без води залишилися близько 12 тисяч абонентів, розповів Суспільному директор "ВодГео" Ігор Кугот.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок