"Українська Бронетехніка" спільно з партнерами виготовила 122 мм боєприпаси. Вони вже в Україні

"Українська Бронетехніка" спільно з партнерами виготовила 122 мм боєприпаси. Вони вже в Україні

"Українська Бронетехніка" спільно з партнерами виготовила 122 мм боєприпаси
ТОВ “Українська Бронетехніка” повідомила про успішну доставку в Україну перших тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських пострілів. Фото: "Українська Бронетехніка"

ТОВ “Українська Бронетехніка” повідомила про успішну доставку в Україну перших тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських пострілів з повним зарядом, які виробляються у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.

Про це йдеться у пості компанії у Фейсбуці.

“Артилерійські постріли 122 мм — “повітря” для артилерійських систем Д-30 та 2С1 “Гвоздика”. Осколково-фугасні снаряди 122 мм ефективні у враженні ворожих позицій, ліній оборони та бронетехніки”, — зазначається у повідомленні.

У компанії додали, що забезпеченість артилеристів такими пострілами — запорука успішності контрнаступу України.

“Відновивши коопераційні зв'язки та об'єднавши виробників компонентів з декількох країн Європи, ми продовжимо доставляти нашим захисникам тисячі таких пострілів. Виробництво боєприпасів — важка і відповідальна справа”, — додали в “Українській Бронетехніці”.

9 лютого повідомлялось, що держконцерн "Укроборонпром" та одна з країн Північноатлантичного альянсу почали спільно виробляти міни калібру 120-мм. Також було укладено контракт з Міністерством оборони на постачання цих засобів ураження Збройним силам України.

На початок