Лісовий розповів, скільки дітей повернуться до очного навчання 1 вересня

Лісовий розповів, скільки дітей повернуться до очного навчання 1 вересня

Школа, діти
. Школа. Ілюстративне фото: Unsplash

Міністерство освіти і науки вважає пріоритетом безпеку учасників навчального процесу, тому повернення до очного навчання буде залежати від регіону. Загалом до закладів освіти повернуться близько 500 тисяч дітей.

Про це міністр освіти і науки України Оксен Лісовий сказав на "Серпневій" конференції щодо нового бачення трансформації освіти в Україні, передає кореспондентка Суспільного.

"У кожному регіоні по різному (відбудеться повернення до очного навчання, — ред.) в залежності від безпекових умов. Безпеку ми пріоритезуємо. Ми підвищуємо вихід дітей на очне навчання. Близько 500 тисяч дітей повернуться до аудиторного навчання", — сказав він.

За словами міністра, сьогодні 67% закладів освіти забезпечені укриттями, 75% з них це саме школи. Уряд виділив 1,5 млрд гривень на укриття і "зараз готується великий проєкт щодо укриттів за кошти ЄС і кошти, які виділяються на відновлення країни.

"На жаль, не всюди де діти і колективи педагогічні хочуть вивести дітей в офлайн така можливість є, тому що питання не лише в сховищах. Насправді не всюди, де є укриття, можна вивести дітей на очне навчання. Є такі регіони як Харків, Запоріжжя, де підліт ракет набагато коротший, ніж той час, який потрібен для того, щоб спуститись в укриття. тому ОВА сьогодні приймають рішення виходячи з кожної локальної ситуації", — сказав Лісовий.

На початок