На тимчасово окуповану територію Запорізької області росіяни завозять людей для голосування на "виборах" — Генштаб

На тимчасово окуповану територію Запорізької області росіяни завозять людей для голосування на "виборах" — Генштаб

На ТОТ Запорізької області росіяни завозить людей для голосування на "виборах"
Бюлетені, що використовувалися під час псевдореферендуму у Мелітополі. Фото ілюстративне. Фото зі сторінки "Родной Мелитополь" у Facebook

На тимчасово окуповану територію Запорізької області росіяни завозять людей для голосування на "виборах". Також посилюється тиск на місцеве населення із вимогою отримувати російські паспорти.

Про це сьогодні, 25 серпня, повідомили у ранкових зведеннях Генштабу Збройних сил України.

У зведеннях зазначають, що окупаційна влада планує проведення "виборів" у змішаному форматі:

  • показове голосування на дільницях
  • обхід квартир і будинків.

За даними відомства, обхід будинків передбачається розпочати завчасно. Починаючи з 30 серпня цього року представники окупаційної влади почнуть обхід квартир для збору голосів.

Крім того, в цьому регіоні з’являються особи, яких привозять із території РФ та розселяють в покинутих будинках місцевих жителів. Це робиться для фальсифікації "голосування" і створення "потрібної картинки" для російських медіа.

Також посилюється тиск на місцеве населення із вимогою отримувати російські паспорти.

"Зокрема, вводиться вимога, що оплата комунальних послуг, інтернету та мобільного телефону неможлива без російського громадянства. З метою посилення тиску на місцеве населення в даному регіоні відмічається збільшення чисельності військовослужбовців чеченської національності, які поводяться дуже агресивно та жорстко ставляться до порушення комендантської години місцевим населенням", — йдеться у повідомленні Генштабу.

Що відомо про намагання РФ провести "вибори" на окупованих територіях України

15 червня російські ЗМІ повідомили, що Центральна виборча комісія РФ призначила на 10 вересня "вибори" на ТОТ України. Йдеться про захоплені росіянами частини Херсонської та Запорізької областей, а також самопроголошені "ДНР" та "ЛНР".

10 вересня в РФ відбудуться вибори різного рівня, включно з довиборами депутатів Держдуми, виборами голів низки регіонів і депутатів законодавчих органів державної влади у частині суб'єктів.

Європейський Союз засудив намір Росії провести у вересні псевдовибори на окупованих територіях України і назвав їх порушенням міжнародного права.

На початок