СБУ повідомила про підозру ексочільникам внутрішніх військ України, які зараз придушують рух опору у Криму

СБУ повідомила про підозру ексочільникам внутрішніх військ України, які зараз придушують рух опору у Криму

СБУ повідомила про підозру ексочільникам внутрішніх військ України, які зараз придушують рух опору у Криму
Рух спротиву в окупованому Криму. Telegram/Жовта стрічка

​​Чотирьом колишнім посадовцям Внутрішніх військ України, які після окупації Криму перейшли на бік РФ, повідомили про підозру. Наразі зрадники допомагають окупантам придушувати рух опору на півострові та на тимчасово окупованих територіях Херсонської і Запорізької областей.

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

Зазначається, що військова контррозвідка СБУ задокументувала злочинну діяльність Олександра Полонського — колишнього заступника начальника управління Кримського територіального командування Внутрішніх військ МВС України по роботі з особовим складом.

"Перебуваючи на посаді, він одним з перших підтримав окупацію українського півострова і "присягнув на вірність Росії". За це загарбники призначили його "заступником командира окремої бригади внутрішніх військ РФ по республіці Крим та м. Севастополя", — йдеться у повідомленні.

Ще одним зрадником є Віталій Степанчук — ексзаступник начальника управління розформованого Кримського територіального командування Внутрішніх військ МВС України з тилу.

"Після вступу до лав агресора він став "заступником" начальника управління з матеріального та технічного забезпечення Росгвардії по Севастополю". На цій "посаді" він організував логістику постачання пального та продуктів харчування для рашистів, які задіяні у каральних заходах у тимчасово окупованій частині півдня України", — зазначили у відомстві.

Наступним зрадником є Віктор Бойко — ексзаступник начальника управління розформованого Кримського територіального командування Внутрішніх військ МВС України з озброєння.

"Наразі він входить до командного складу так званого "головного управління військ Росгвардії по республіці Крим та м. Севастополь". Під його керівництвом окупаційні угруповання РФ проводять так звані масові "зачистки" серед цивільного населення в окупованих районах Запорізької області та лівобережжя Херсонщини", — повідомили в СБУ.

Також, задокументовано злочинну діяльність Сергія Свириденка — колишнього заступника начальника управління розформованого Кримського територіального командування Внутрішніх військ МВС України з громадської безпеки.

Після захоплення півострова він залишився у Сімферополі та "записався" до лав агресора. Там його призначили начальником штабу військ Росгвардії по м. Севастополю.

На підставі зібраних доказів всім чотирьом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок