У Дніпрі відкрили фотовиставку "Учора – медійник, сьогодні – захисник" про працівників мас-медіа, які воюють на фронті

У Дніпрі відкрили фотовиставку "Учора – медійник, сьогодні – захисник" про працівників мас-медіа, які воюють на фронті

Фотовиставка про бійців-журналістів
Суспільне Дніпро

У Дніпрі відкрили фотовиставку «Учора – медійник, сьогодні – захисник». Експозиція присвячена працівникам ЗМІ, які зі зброєю в руках захищають Україну. Її можна подивитися в приміщенні обласної організації Національної спілки журналістів України.

Наразі тут є портрети 15-и журналістів, телеведучих, телеоператорів та фотокореспондентів, пов’язаних з Дніпропетровщиною. Виставку планують поповнювати.

Фоторепортаж Суспільного.

Загалом можна побачити понад 30 світлин.

пожежа
Суспільне Дніпро

Як зазначила координаторка дніпровського Центру журналістської солідарності Наталія Назарова, на них – відомі медійники: тележурналісти Віктор Ожогін та Олександр Курбатов, спеціальний кореспондент інформагентства Міноборони «АрміяІнформ» Євген Романов, телеоператори Гарі Вагнер, Максим Гуриненко, Леонід Слободян, Андрій Лисенко, диктор Анатолій Івченко та інші.

пожежа
Суспільне Дніпро

пожежа
Суспільне Дніпро

Є тут і портрет телеоператора Володимира Земляного, який пішов добровольцем на фронт у перші дні повномасштабної війни. Був поранений, зараз проходить лікування й реабілітацію.

пожежа
Володимир Земляний розповідає про службу. Суспільне Дніпро

Медіаправник Сергій Севріков також був добровольцем. З перших днів війни служить у 74-му батальйоні, у військовій розвідці.

Сергій Севріков
Сергій Севріков. Суспільне Дніпро

Від початку масштабної війни в Україні загинули 69 медійників, 45 із них були військовослужбовцями. Їхню пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

пожежа
Пам'ять загиблих медійників вшанували хвилиною мовчання. Суспільне Дніпро

На відкритті виставки голова обласної організації Спілки журналістів Олексій Ковальчук передав державні відзнаки медійникам: нагрудний знак «За службу та звитягу» фотожурналісту Сергію Дівєєву та грамоту Верховної ради Наталії Назаровій.

пожежа
Вручення нагороди Сергію Дівєєву. Суспільне Дніпро

пожежа
Наталія Назарова. Суспільне Дніпро

Планують, що невдовзі експозицію доповнять.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок