Диспетчерка пожежно-рятувальної частини ДСНС Торецька Марина Данилюк отримала орден "За мужність III ступеня"

Диспетчерка пожежно-рятувальної частини ДСНС Торецька Марина Данилюк отримала орден "За мужність III ступеня"

Марина Данилюк. ДСНС
Марина Данилюк на врученні відзнаки. Фото: ДСНС Донеччини

Президент України вручив державну нагороду орден "За мужність III ступеня" диспетчерці пожежно-рятувальної частини ДСНС Торецька на Донеччині Марині Данилюк.

Про це повідомили у ДСНС Донецької області.

Марина Данилюк працює у 61-ї державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС Донеччини.

"11 травня під час чергового обстрілу російськими військовими Торецька, вона не залишила місця служби та з ризиком для власного життя та здоров’я продовжувала приймати інформацію від населення про наслідки російського обстрілу. Передавала її до спеціалізованих служб міста та організовувала направлення рятувальників саме у ті місця, де людям необхідна була допомога", йдеться у повідомленні ДСНС.

За даними рятувальників, Марина постійно долучається до організації та проведення евакуації цивільного населення Бахмутського району, розвезення та видачі гуманітарної допомоги. Загалом за її безпосередньої участі з небезпечної зони евакуйовано понад 400 людей.

Як розповіла Суспільному речниця ГУ ДСНС України в Донецькі області Вероніка Бахал, Марині Данилюк 45 років, вона працює у ДСНС вісім років й має відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції", отримала у 2016 році та медаль "За бездоганну службу" III ступеня, яку вона отримала у 2022 році.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок