Київ спрямував 250 млн грн на зброю та військову техніку для української розвідки

Київ спрямував 250 млн грн на зброю та військову техніку для української розвідки

Київ спрямував на допомогу українським розвідникам 250 млн грн
Будівля КМДА у центрі столиці. Фото: УНІАН

Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримає 250 мільйонів гривень з міського бюджету Києва. Ці кошти перерахують в межах цільової програми "Захисник Києва" на 2022-2024 роки.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Telegram

"Перераховані фінансові ресурси будуть спрямовані на закупівлю зброї, військової техніки та обладнання з метою посилення ефективності бойових завдань, які цілодобово виконують українські розвідники на війні з російським агресором", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про підтримку захисників у Києві

У липні Київрада збільшила фінансування міської програми "Захисник Києва" до 5 мільярдів гривень. Це міська цільова програма з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки й територіальної оборони.

Столичний голова Віталій Кличко тоді пояснив, що закон не дозволяє перераховувати гроші з місцевого бюджету напряму Збройним силам. Місто може лише виділяти кошти на фінансування потреб військових підрозділів, зареєстрованих в територіальній громаді, або внесених до сил та засобів оборони населеного пункту після звернення щодо потреб цих підрозділів.

Також столиця передає бійцям на передову допомогу, яку залучає від міжнародних партнерів. Зокрема – автомобілі, дрони, системи Starlink, генератори, аптечки, продукти харчування та засоби гігієни.

У Києві створили міську координаційну раду з питань реінтеграції та підтримки захисників та членів їх сімей. Вона об'єднає зусилля депутатів Київради, підприємців і організацій у питанні соціального захисту військових.

Київрада у березні затвердила міську цільову програму "Підтримка киян–захисників та захисниць України" на 2023-2025 роки. Нею передбачено надання комплексної допомоги містянам, які боронять Україну, їхнім сім'ям та родинам загиблих воїнів.

На початок