Релігійна громада виправної колонії, що на Хмельниччині, перейшла до ПЦУ

Релігійна громада виправної колонії, що на Хмельниччині, перейшла до ПЦУ

Релігійна громада виправної колонії, що на Хмельниччині, перейшла до ПЦУ
На фото прихожани храму ікони Божої Матері — засуджені виправної колонії, березень 2023 рік. Фото: Олександр Сопронюк.

Релігійна громада Замкової виправної колонії №58 в Ізяславі, що на Хмельниччині, з УПЦ (МП) перейшла до Православної Церкви України. За перехід проголосувало понад сто учасників зборів, які провели ще восени минулого року.

Про це Суспільному Хмельницький розповів заступник начальника із соціально-виховної та психологічної роботи виправної колонії Олександр Сопронюк.

"Восени 2022 року релігійна громада храму ікони Божої Матері "Відчайдушних єдина Надія" провела збори про перехід до ПЦУ. Більше сотні учасників зібрались та одноголосно проголосували за перехід", — каже Олександр Сопронюк.

З його слів, підготовка відповідних документів тривала пів року і завершилась лише влітку цього року.

"Процес перереєстрації проходив довго, але завершився влітку 2023 року позитивним результатом. Головне — це те, що релігійна громада храму ще восени минулого року одноголосно заявила про своє бажання перейти до ПЦУ", — зазначає посадовець.

Настоятелем храму ікони Божої Матері "Відчайдушних єдина Надія", за його словами, є отець Микола Назарчук, який проводить богослужіння там впродовж двох років. Серед парафіян церкви є близько 40 засуджених виправної колонії, додає Олександр Сопронюк.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок