На станції метро "Либідська" розпочинається капітальний ремонт ескалатора. Скільки триватимуть роботи

На станції метро "Либідська" розпочинається капітальний ремонт ескалатора. Скільки триватимуть роботи

На станції метро "Либідська" 25 серпня розпочинається ремонт ескалатора
Ремонт ескалаторів столичної підземки. Фото: КМДА

У п'ятницю, 25 серпня, на станції метро "Либідська" розпочнеться капітальний ремонт ескалатора. Роботи триватимуть до 17 жовтня 2023 року. Востаннє на цій станції виконували капітальний ремонт ескалаторів у 2013 році.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Зазначається, що планові капітальні ремонти проводять орієнтовно раз на 10-12 років після пробігу в 150 тисяч кілометрів. Фахівці повністю розбирають ескалатор і замінюють зношені запчастини.

"Ескалатори метрополітену — це дороговартісні механізми, які для справної роботи потребують дбайливого ставлення та ретельних, періодичних капітальних ремонтів. Справність та чітка безперебійна робота обладнання – це перш за все про безпечні пасажирські перевезення", — йдеться у повідомленні.

Як ми раніше повідомляли, ескалатори нині ремонтують також на станції метро "Палац спорту". Роботи триватимуть до 8 лютого 2024 року.

Що відомо про роботу київського метрополітену під час війни

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну метро не курсувало та працювало як укриття. Згодом підземка запрацювала, але поїзди рухалися з інтервалом 30-40 хв.

З 26 березня 2023 у Києві та області скоротили комендантську годину, відповідно, метро продовжило свою роботу на годину, до 23:00.

У травні 2023 року у київському метро відкрили вестибюлі 10 станцій, які були зачинені від початку повномасштабної війни.

Усі станції київського метрополітену є на мапі у додатку "Київ Цифровий". Тепер можна переглядати графік роботи станцій, пересадки на інший транспорт і зберігати схему метро. Також доступний актуальний розклад руху поїздів.

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

На початок