Вибух в експертному центрі МВС під Києвом: жодні докази знищені не були — Клименко

Вибух в експертному центрі МВС під Києвом: жодні докази знищені не були — Клименко

Вибух і пожежа в експертно-криміналістичному центрі МВС не знищили доказів
Рятувальники гасять пожежу після вибуху на складі МВС на Кільцевій дорозі в Києві, 19 серпня, 2023 р. Фото: ДСНС України

Пожежа у Державному науково-дослідному експертному криміналістичному центрі МВС, де 19 серпня стався вибух, не пошкодила важливих речових доказів. Розслідування події триває. Керівника установи відсторонили.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

За його словами, нині триває внутрішня перевірка роботи криміналістичного центру.

"Керівник ДНДЕКЦ відсторонений від виконання посадових обов'язків. Загинули наші співробітники. Треба достеменно розібратися в ситуації. Передовсім, для того, щоб такого більше не сталося", — сказав міністр.

Ігор Клименко уточнив, що вибух і подальша пожежа сталися у складському приміщенні, де була гуманітарна допомога і "багато пластику".

"Зокрема, і спеціальні пробірки для набору біологічних зразків. Там не було жодних предметів, які становлять інтерес в інших кримінальних провадженнях. Якщо простіше, жодні речові докази не згоріли", — підсумував очільник МВС.

Що відомо про надзвичайну подію у криміналістичному центрі МВС

Вдень 19 серпня поблизу Києва в районі Кільцевої дороги пролунала серія вибухів. У місті повітряної тривоги не оголошували.

Очільник МВС Ігор Клименко повідомив, що пожежа сталася на території Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС у складському приміщенні. Місцеві розповідають, що чули приблизно 20 вибухів. Правоохоронці перекрили дорогу та не пропускали людей.

Пізніше у поліції Київщини повідомили, що вибух в експертно-криміналістичному центрі МВС забрав життя чотирьох працівників.

За попередніми даними ДБР, на об'єкті сталася детонація вибухонебезпечного предмета, який досліджували фахівці. Подію розслідують за статтею про порушення правил поводження з вибуховими матеріалами, що спричинило загибель людей.

На початок