День прапора: у Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

День прапора: у Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

День прапора: у Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг
Державний прапор підняли на найвищий флагшток Львівщини, 23 серпня 2023 року. Фото Львівської ОВА

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди відбулись урочистості біля Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, до події долучились військові, курсанти, громадські діячі та львів'яни.

"Для мене то велике свято. Я вихована в тому дусі. Вже стільки років національне невід’ємне від серця, від родини, то невід’ємне, то є одне ціле: Україна, сім’я, родина", — каже львів'янка Наталія.

Захід розпочали хвилиною мовчання за тих, хто загинув за свободу та незалежність України.

На захід прийшли військові
На захід прийшли військові. Львівська ОВА

Після цього біля академії урочисто підняли дванадцятиметровий синьо-жовтий прапор. Прапор замайорів на найбільшому флагштоці області — заввишки понад 50 метрів.

Згодом вийшли військові з бойовими прапорами 80 окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, 103 та 125 бригад Сил ТрО. А також 45 окремої артилерійської бригади, 63 окремої механізованої бригади, 12 бригади армійської авіації імені Генерал-хоружного Віктора Павленка та 16 окремої бригади армійської авіації "Броди".

"103 бригада ТРО. 16 місяців в зоні бойових дій. Прапор наш після отримання, знаменний для нас сьогодні день, бо він перший раз попав додому, до Львова. Він був у Києві, на Донеччині, Харківщині, ну а сьогодні в День прапора прапор наш попав додому. У справжнього захисника в кишені завжди є свій синьо-жовтий стяг. Ми готові віддати за нього все, що в нас є", — каже старший лейтенант 103 бригади ТрО Остап Гадач.

На початок