СБУ Черкащини оголосила в розшук двох людей, які співпрацювали з окупаційною владою

СБУ Черкащини оголосила в розшук двох людей, які співпрацювали з окупаційною владою

СБУ Черкащини оголосила в розшук двох людей, які співпрацювали з окупаційною владою
СБУ в Черкаській області

Двоє "високопосадовців" на тимчасово окупованих територіях Сходу України добровільно співпрацювали з окупаційною владою. Їх викрили і повідомили про підозру співробітники СБУ в Черкаській області.

Про це Суспільному повідомила речниця СБУ в Черкаській області Катерина Дрога.

За інформацією слідства, колишній головний архітектор Бахмута активно співпрацює з окупантами від початку повномасштабного вторгнення РФ. Зараз він очолює посаду начальника департаменту у так званому "міністерстві будівництва та житлово-комунального господарства "ДНР".

"Колаборант керує погодженням проєктів будівництва за кошти окупантів. Він розробляє "генеральний план розвитку" Маріуполя, зруйнованого загарбниками у 2022 році. Наживається на людях, будівлі яких були знищені обстрілами російських військових, зловживаючи з кредитуванням житла та видачею дозволів на забудову території так званої ДНР", — розповіла Катерина Дрога.

Інша підозрювана теж зробила кар’єру під час окупації Луганщини. Вона обійняла посаду начальниці "троїцького районного управління юстиції міністерства юстиції "ЛНР", пояснила речниця.

"Жінка добровільно пішла на співпрацю та запевнила окупантів, що готова сумлінно виконувати поставлені завдання. Вона підбирала кадри для розширення складу підрозділів окупаційної влади", — сказала речниця СБУ в Черкаській області.

Обом "посадовцям" оголосили підозри за ч. 2 ст. 111державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану та за ч. 5 ст. 111-1колабораційна діяльність Кримінального кодексу України та оголосили у розшук.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок