У Бородянці відкрили новий молодіжний центр

У Бородянці відкрили новий молодіжний центр

У Бородянці відкрили новий молодіжний центр
У Бородянці відкрили молодіжний центр Фото: КОВА

У Бородянці на Київщині відкрили новий молодіжний простір. Його створили в рамках реалізації національної програми із залучення молоді для відновлення України "ВІДНОВА:UA".

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Управління молоді та спорту.

Зазначається, що молодіжний обмін у Бородянці організувала громадська організація "Міст змін", Пластовий вишкільний центр і управління КОВА. Ця ініціатива покликана об'єднати молодь не лише для виконання будівельних робіт, а й проведення інформаційно-просвітницького й освітнього дозвілля.

"Простір відремонтували й облаштували за кілька місяців. У ньому є зони для відпочинку, навчання та творчості. Також у центрі планують проводити заходи неформальної освіти, зокрема, найближчим часом запланована виставка місцевих митців",— йдеться у повідомленні.

Крім того, у приміщенні центру розташується Молодіжна рада, яку створили при Бородянській селищній раді. Це вже 29-й молодіжний центр, який функціонує в пристоличному регіон, підсумували в адміністраціїі.

Що відомо про руйнування і відновлення Київщини

Унаслідок бойових дій навколо Києва в лютому-березні 2022 року на Київщині зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад.

Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ в області було зруйновано чи пошкоджено 27 226 об’єктів. Основний "удар" припав саме на житло – 24,3 тис. об'єктів. Крім цього, постраждали 227 шкіл та садочків, 125 адміністративних будівель і ЦНАПів, 128 медичних закладів, 138 культурних та релігійних споруд.

Станом на початок серпня 2023 року в регіоні повністю та частково відновили 12,5 тисяч пошкоджених об'єктів: більше 11 тисяч багатоквартирних та приватних будинків, 187 дитсадків та шкіл, 101 медзаклад, 68 адмінбудівель та ЦНАПів.

На Київщині створюють Каталог відновлення області, де можна дізнатись про відремонтовані об'єкти за кошти з резервного держбюджету протягом 2022 року. Торік звідти на ремонт в області виділили понад 700 млн грн.

У червні 2023 року в системі Prozorro оголосили перші торги на відновлення об'єктів інфраструктури на Київщині. Це житло у Бучі, Макарові, Вишгороді та адмінбудівля у Бородянці.

На початок