Осінній курс з безкоштовного вивчення англійської мови. У Кропивницькому набирають охочих

Осінній курс з безкоштовного вивчення англійської мови. У Кропивницькому набирають охочих

Осінній курс з безкоштовного вивчення англійської мови. У Кропивницькому набирають охочих
Курси англійської мови у Гончаренко центрі/квітень 2023. Фото: Facebook Гончаренко Центр Кропивницький

У Кропивницькому триває набір на осінній курс з безкоштовного вивчення англійської мови у Гончаренко центрі. Запрошують охочих, старше 20 років. Про це Суспільному розповіла координаторка освітньо-культурного простору Вікторія Талашкевич. З її слів, курс почнеться 4-го вересня, 24 серпня та 31 серпня влаштують пробні заняття.

Охочих відвідувати курси набирають кожні чотири місяці упродовж двох з половиною років. Щоб отримати запрошення на пробне заняття, потрібно заповнити анкету. Зі слів Вікторії Талашкевич, навчання безкоштовне, однак за підручники та відкриття електронного кабінету треба буде сплатити 550 гривень. Викладатиме курси з англійської мови Дмитро Шульга.

"Ви зможете обрати, в яку групу записатися – або на заняття, які будуть починатися о 14.00, або о 16.00. В одну групу набираємо 20-25 людей. Тривалість уроку – година і двадцять хвилин, щотижня – два уроки (щопонеділка та щочетверга)".

За два з половиною роки у Гончаренко центрі на курсах з англійської мови вивчили 480 людей, говорить Вікторія Талашкевич.

"Це буде шостий набір. Не всі, кого ми набираємо, доходять до кінця та закінчують курс. Це мова про відповідальність,про дисципліну, здатність організувати свій час. Дорослим людям це не так просто як дітям, яких привели та й залишили. Половина з наших учнів випускаються успішно, отримують сертифікати і можуть за бажанням продовжувати навчання чи то самостійно, чи на приватних курсах. Ми даємо початковий рівень, щоб люди спробували щось безкоштовно. За останній рік 70% наших учнів — це переселенці".

Перше пробне заняття відбудеться 24 серпня о 14.00 та о 16.00 та 31 серпня о 15:00 за адресою: Велика Перспективна, 4 а (другий поверх).

На початок