На честь загиблого актора Олексія Хільського пропонують назвати сквер у Дніпрі

На честь загиблого актора Олексія Хільського пропонують назвати сквер у Дніпрі

На честь загиблого актора Олексія Хільського пропонують назвати сквер у Дніпрі
Facebook

Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував перейменувати сквер у місті на честь актора та воїна ЗСУ Олексія Хільського, який загинув на Запорізькому напрямку.

Філатов 21 серпня у себе на Facebook повідомив, що виніс перейменування на обговорення відповідної комісії та депутатського корпусу. Ім'я Хільського пропонує дати новому скверу на Слобожанському проспекті.

"Шановні мешканці територіальної громади, памʼятаємо, що Олексій завжди був повʼязаний з нашим славетним Містом. Прошу вашої думки", — додав мер і закликав до громадського обговорення.

Філатов додав, що обговорив цю ідею з рідними Хільського і вони підтримують перейменування скверу.

Що відомо про Олексія Хільського?

Про загибель актора стало відомо 19 серпня від Управління культури міста Дніпра. Хільський багато років працював у Дніпровському драматичному молодіжному театрі "Віримо!". Там він зустрів свою майбутню дружину — акторку Надію Петренко. Декілька років тому подружжя переїхало до Києва.

Олексій, зокрема, працював у Дитячому музично-драматичному театрі "ВІВАТ".

До повномасштабного вторгнення він також знімався в кіно та серіалах, серед яких "На твоєму боці", "Квочка", "Кріпосна", "Лікар Ковальчук", "Опер за викликом", "Загадка для Анни".

Олексій пішов захищати Україну з перших днів повномасштабної війни. Брав участь у розвідувальних і штурмових завданнях на Херсонщині, воював у Бахмуті та Соледарі, тричі був поранений. Після перемоги мріяв повернутися в професію.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок